Chalupa U Ceďora

O ubytování

jak vše začalo?

Chalupa byla dostavěna roku 2015. Nápad vybudovat roubenku, kterou bychom mohli pronajímat, se zrodil v hlavě mého manžela, který dlouho neváhal a s nadšením se pustil do zařízení všeho, co je pro stavbu takového objektu třeba. Stavební práce jsme zahájili v roce 2013. O rok později, v roce 2014, byla hotová hrubá stavba a my pomalu plánovali vybavení interiérů. Bohužel o prázdninách tohoto roku můj manžel vážně onemocněl a veškeré další plány šly stranou. Nemoc byla vážná a můj muž po dvou měsících ve svých 37 letech zemřel. Bylo to velmi těžké období, ale s pomocí rodiny a blízkých přátel jsem stavbu dokončila. Náš sen se stal skutečností a od 1.1. 2016 jsem mohla vítat první návštěvníky. Tato chalupa je věnována mému manželovi. Nese pro mnohé tajemné jméno  U Ceďora. Kde se vzalo? Můj manžel se jmenoval Jakub. Všichni přátelé a kamarádi mu však neřekli jinak než Ceďor. Pod touto přezdívkou jsem ho poznala i já, když jsme se seznámili. V tom tkví tajemství originálního a nezvyklého jména Chalupy U Ceďora. Nyní spravuji chalupu společně se s svým partnerem, kamarádem a rodinným přítelem. A vy si ji můžete užít takovou, jaká je. Je tam kus mého manžela, mě a mého nynějšího partnera.

Popis a vybavení

Popis chalupy:

Ubytovací kapacita je 8-10 osob z toho 2 přistýlky v přízemí se nachází vstupní chodba, světnice s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem, koupelna, záchod, technická místnost. V patře jsou tři ložnice: dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková, záchod. Možnost 2 přistýlek

Vybavení chalupy: 
Kuchyně – varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, vestavná lednička, mikrovlnná trouba, jídelní kout s rohovou lavicí, kávovar, toustovač aj.
Světnice – TV, dvd přehrávač, CD a rádio, wifi, kachlová kamna s ležením, rohová sedací souprava
Technická místnost – pračka, sušička, veškeré úklidové a drogistické prostředky jsou k dispozici
Pokoje – dřevěné postele, dětská dřevěná postýlka, skříně a komody, možnost cestovní postýlky (včetně vybavení) 
Koupelna – vana, sprchový kout, ručníky, přebalovací pult
Venkovní vybavení – posezení na zápraží, pergola s grilem, dětské hřiště, trampolína, pískoviště, ohniště, parkoviště
Parkování – pro 4 osobní auta na pozemku.

Krásná lokace

Chalupa se nachází na klidném místě v Broumovském výběžku u obce Velké Petrovice – Petrovičky, okres Náchod. Chalupu je možné si pronajmout celoročně. Krásné místo pro využití cyklistiky, horolezectví, rodinné dovolené v létě i zimě, turistika, lyžování, zábava. 

O nás

Dbáme na to, aby si naši hosté průběh pobytu maximálně užili. Celá poloroubenka vznikla z lásky a nápadu vytvořit něco jedinečného. Naše vize, je dělat vše tak jak by se to líbilo nám. 

Rádi Vás přivítáme, těšíme se na Vaší návštěvu. Tým U Ceďora

Napsali o nás

To je tak, když něco píšete a pak si to omylem smažete… a nebo to jednoduše nemůžete najít. U Ceďora jsme byli v listopadu, z deštivé Prahy jsme se přesunuli do deštivé oblasti Broumovska, do Petroviček. Hned na parkovišti nás uvítali moc příjemní majitelé a ukázali nám, jak to v chaloupce všechno funguje. I když nám počasí nepřálo, chaloupka nabízí takové zázemí, že si zábavu najdete. Hráli jsme hry, povídali si, zatopili jsme si v krbu… náš víkend byl v duchu gurmánského zážitku a příjemných chvil s přáteli z různých koutů republiky. Jelikož tu najdete plně vybavenou kuchyň, k vaření vám nic nechybí.

karta hosta Broumouvsko

Karta hosta Broumovsko
Od letošního roku jsme se zapojili do projektu Broumovska a máme pro Vás možnost využití Karty hosta Broumovska. Kartu po předchozí domluvě obdržíte přímo u nás na chalupě za cenu 20Kč/osoba, s tím, že pokud kartu nevyužijete karta nám zůstavá pro další hosty. Níže jsou uvedeny slevy, které při zakoupení karty získáte:

 • zajištěný vstup do skalního města v Adršpachu bez předchozí rezervace (mimo exponované hodiny, tj. v časovém bloku od 8:00 do 9:59 a od 14:00 do 17:59, každý den včetně víkendů) dle ceníku pro nákup online
 • 20% sleva na vstupné do skalního města v Teplicích nad Metují
 • 15% sleva na vstupné na prohlídku Kláštera Broumov
 • 30% sleva na vstupné do Muzea papírových modelů v Polici nad Metují
 • 20% sleva na vstupné do Měděného dolu Bohumír
 • 10% sleva na vstupné na prohlídku Mlýnu Dřevíček
 • 10% sleva na vstupné na Farmu Wenet
 • 10% sleva na střelnici v Centru Walzel
 • 30% sleva na bowling, laserovou střelnici, solnou jeskyní nebo lezeckou stěnu v Centru Walzel
 • 30% sleva na základní celodenní Fee v Grosshof Golf Clubu
 • 10% sleva na programy Maiwaldovy akademie z nabídky Poznej Broumovsko
 • 20% sleva na vstupné na koupaliště v Teplicích nad Metují
 • 40% sleva na nabídku víceúčelové sportovní haly v Teplicích nad Metují
 • 20% sleva na vstup do Zámku Adršpach
 • 100 Kč sleva na únikovou hru Zámek Adršpach.
  Další informace o slevách získáte na www.broumovsko.cz

 

Další informace:
Preferujeme rodiny s dětmi a osoby starší 24let.

DÁRKOVÉ POUKAZY